TIPI R – 102.7

TIPI R –102.7 | Duplex

 

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 6 antarë. Me pamje drejtë oborrit të kompleksit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati dytë me orientimin Jug-Perëndim. E përbërë nga 3 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 tualet, kuzhinën, ballkon,kjo banesë formon gjithsej 102.7m².

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës - 28.2m²

Koridori - 6.0m²

Banjo 1 - 4.0m²

Tualeti - 1.8m²

Dhoma e fjetjes - 12.8m²

Dhoma e fjetjes - 9.0m²

Dhoma e fjetjes - 17.0m²

Ballkoni - 3.5m²

 

Çmimi:

 

Për metër katror: 849 € / m²

Total: 87,192 + fito garazh dhe depo FALAS!

Pjesëmarrja për blerje: 17,438

 

Këstet e pagesës përmes Raiffesien Leasing:

10 vite - kësti mujor : 765

15 vite - kësti mujor : 579

20 vite - kësti mujor : 489

 

*Çmimi është i negociushëm nëse paguhet me para në dorë.

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)
+383 / 44 - 430 - 455