TIPI C – 109.43

TIPI E – 109.43

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 6 antarë. Me pamje drejtë parkut të objektit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati i parë me orientimin Jug-Lindje. E përbërë nga 3 dhoma gjumi, 2 banjo, kuzhinën e bashkangjitur në dhomën e ditës dhe ballkonin, kjo banesë formon gjithsej 109.43m².

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës - 30.16m²

Koridori - 10.25m²

Banjo 1 -  3.79m²

Banjo 2 -  3.86m²

Dhoma e fjetjes - 14.21m²

Dhoma e fjetjes - 12.46m²

Dhoma e fjetjes - 14.14m²

Ballkoni - 4.48m²

 

Çmimi:

Për metër katror: 849 € / m²

Total: 92,906 + fito garazh dhe depo FALAS!

Pjesëmarrja për blerje: 18,581

 

Këstet e pagesës përmes Raiffesien Leasing:

10 vite kësti mujore: 815

15 vite kësti mujore: 617

20 vite kësti mujore: 521

 

*Çmimi është i negociushëm nëse paguhet me para në dorë.

 

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)
+383 / 44 - 430 - 455