TIPI E – 90.24

TIPI E – 90.24 - Kati i Gjashtë

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 4 antarë. Me pamje drejtë parkut të objektit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati i gjashtë me orientimin Jug-Lindje. E përbërë nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 tualet, kuzhinën e bashkangjitur në dhomën e ditës dhe ballkonin, kjo banesë formon gjithsej 90.24m².

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës - 28.67m²

Koridori - 8.74m²

Banjo -  4.36m²

Tualeti - 1.57m²

Dhoma e fjetjes - 13.91m²

Dhoma e fjetjes - 12.53m²

Ballkoni - 7.86m²

 

Çmimi:

 

Për metër katror: 849 € / m²

Total: 76,613 + fito garazh dhe depo FALAS!

Pjesëmarrja për blerje: 15,322

 

- Klienti përfiton kupon prej 500 eurove për blerje të mobiljeve.

Këstet e pagesës përmes Raiffesien Leasing:

10 vite kësti mujore: 669

15 vite kësti mujore: 505

20 vite kësti mujore: 426

 

*Çmimi është i negociushëm nëse paguhet me para në dorë.

 

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)