TIPI H – 88.15

Banesat e ketij tipi, TIP H jane te lira vetem ne katet:
KATI 1 – Cmimi 849Euro /m2

Ofrohet PËR ‪‎ banesa me super çmim 849 Euro/m2 dhe përfito një Garazhd & Depo FALAS !!
Oferta vlen deri më 31.07.2018
88.15 | 2 dhoma Gjumi | 1 banjo | kati 1 | Orientimi Jug Lindje |
Çmimi I baneses është 74,830.86 €. Ky çmim është nëse banesa paguhet me pages direkte tek kompania

Në rast që ju mungojin të hollat, Pozhegu Brothres ju ofron zhidhje që të merrni financim nga Raiffeisen Leasing pa hipotek. me keste mujore prej:
10 vite kesti mujore : 653 euro
15 vite kesti mujore : 493 euro
20 vite kesti mujore : 416 euro
* pjesmarrja per blerje e kesaj baneses eshte 20% (14,966 €)
Objekti banesor do të jetë i gatshem për banim në Dhjetor të vitit 2019

Objekti banesor eshte i pajisur me:
– 2 ashenor, uje 24 ore, kamera siguris
– Kendi i lojrave për femije
– Ngohja e baneses do te jete me Termokos
– Fasada me tulla belge te prodhuesit Belg “Nelissen” dhe termoizlolimi me pambuk mineral prej guri.
– Dritare të brendit botëror Shücko,me xhama termoizolus kater stinor Low-e.
– Izolimi i qëndrushum akustik me dy mure ndarse ndërmjet banesave me pambuk mineral në mes.
– Pllaka cilesore italine apo spanjolle
-Struktura statike e nërtesës është dimensionuar dhe realizuar sipas metodologjis me të avancuar të kohës “Dimensionim I Bazuar në Performacë – Performance Based Design”. Ndërtesa është rezistente ndaj tërmeteve të pritshme për periudhë të përsëritjes-kthimit 475vjet, përkatësisht për termite me intezitet I=IX sipas MSK apo magnitude M=7 supas shkallës së Gutenbergut dhe Rihteri(referuar nga eng. Rexhep Salihu)
– Sistem për shuarjen e zjarrit me hidrante.
– Sistem I integruar I TV kabllovikut me Kujtesa dhe Ipko.
– Sistem I integruar për internet në secilën banes dhe dhomë.
– Ventilim ajëri në kuzhine dhe banjo.
– Oxhaqe për nxemje tradicionale.

Lokacioni i Lagjes Mati 1 në “Lagjen Mat ” më saktesisht në rrugen ”Muharrem Fejza” mund ta gjeni këtu :
https://goo.gl/maps/WarXyjxv9aU2
Nga Lagjen Mati 1 mund të arrish në këmbë pa perdorur vetur në pjeset e qendrës së qytetit si me posht :
​Ambulanca e pergjithshme 650 m
Shkolla fillore "Pavarësia" 150 m
Rruga B 400 m
​Qkuk 750 m