TIPI E – 90.24

TIPI E – 90.24 - Kati i Gjashtë

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 4 antarë. Me pamje drejtë parkut të objektit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati i gjashtë me orientimin Perendim. E përbërë nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 tualet, kuzhinën e bashkangjitur në dhomën e ditës dhe ballkonin, kjo banesë formon gjithsej 90.24m².

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Qëndrimi ditor & Kuzhina - 28.67m²

Koridori - 8.74m²

Banjo -  3.78m²

WC - 1.52m²

Dhoma e fjetjes - 13.91m²

Dhoma e fjetjes - 12.53m²

Ballkoni - 7.83m²

 

Çmimi:

 

Për metër katror: Nga 950 870 € / m²

Total: 78,508 + fito garazh dhe depo FALAS!

Pjesëmarrja për blerje është 20% apo: 15,701

 

Këstet e pagesës përmes Raiffesien Leasing apo NLB Bank:

10 vite kësti mujore: 681

15 vite kësti mujore: 513

20 vite kësti mujore: 432

 

*Oferta vlen deri më 31 Mars 2021.

 

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)