TIPET

TIPET E BANESAVE
TIPI B – 61.66 B10
> TIPI B – 61.66 B10

2 April 2018

Banesat e ketij tipi, TIP B jane te lira vetem ne katet:

KATI 1– Cmimi 949 Euro /m2

Ofrohet PËR ‪‎ banesa me super çmim 949 Euro/m2

Oferta vlen deri më 30.04.2018

61.66  | 1 dhome Gjumi | Kuzhine | 1 banjo | kati 1 | Orientimi Jug Lindje |

Çmimi I baneses është 58,515.34 €. Ky çmim është nëse banesa paguhet me pages direkte tek kompania

Objekti banesor eshte i pajisur me:
– 1 ashenor, uje 24 ore, kamera siguris
– Kendi i lojrave për femije
– Ngohja e baneses do te jete me Termokos
– Fasada me tulla belge te prodhuesit Belg “Nelissen” dhe termoizlolimi me pambuk mineral prej guri.
– Dritare të brendit botëror Shücko,me xhama termoizolus kater stinor Low-e.
– Izolimi i qëndrushum akustik me dy mure ndarse ndërmjet banesave me pambuk mineral në mes.
– Pllaka cilesore italine apo spanjolle
-Struktura statike e nërtesës është dimensionuar dhe realizuar sipas metodologjis me të avancuar të kohës “Dimensionim I Bazuar në Performacë – Performance Based Design”. Ndërtesa është rezistente ndaj tërmeteve të pritshme për periudhë të përsëritjes-kthimit 475vjet, përkatësisht për termite me intezitet I=IX sipas MSK apo magnitude M=7 supas shkallës së Gutenbergut dhe Rihteri(referuar nga eng. Rexhep Salihu)
– Sistem për shuarjen e zjarrit me hidrante.
– Sistem I integruar I TV kabllovikut me Kujtesa dhe Ipko.
– Sistem I integruar për internet në secilën banes dhe dhomë.
– Ventilim ajëri në kuzhine dhe banjo.
– Oxhaqe për nxemje tradicionale.

Në rast që ju mungojin të hollat, Pozhegu Brothres ju ofron zhidhje që të merrni financim nga Raiffeisen Leasing pa hipotek. me keste mujore prej:

10 vite kesti mujore : 511 euro
15 vite kesti mujore : 385 euro
20 vite kesti mujore:  325  euro

* pjesmarrja per blerje e kesaj baneses eshte 20% (11,703 €)

Objekti banesor do të jetë i gatshem për banim në Shtator të vitit 2018

Lokacioni i Lagjes Mati 1 në “Lagjen Mat ” më saktesisht në rrugen ”Muharrem Fejza” mund ta gjeni këtu :

https://goo.gl/maps/KabLsEB2fzG2

Nga Lagjja Mat mund të arrish në këmbë pa perdorur vetur në pjeset e qendrës së qytetit si me posht :

Rrethi (Flamuri) – 600m
UBT (Universiteti) – 350m
Shkolla Fillore Dardania – 600m
Stacioni i Autobuseve – 600m

Për më shumë informata, na kontaktoni në:
Për më shumë informata:
✆ 044 430 455
✆ 045 543 222 [+Viber + WhatsApp]
pozhegubrothers@gmail.com
www.pozhegubrothers.com/mat

Author:

Facebook