TIPET

TIPET E BANESAVE
TIPI A – 73.60
> TIPI A – 73.60

28 August 2017

Banesat e ketij tipi, TIP A jane te lira vetem ne katet:

KATI 9– Cmimi 949Euro /m2 + Garazhda Falas

Ofrohet PËR ‪‎ banesa me super çmim 949 Euro/m2 si dhe përfito një Garazhd FALAS !!

Oferta vlen deri më 28.02.2018

73.60  | 2 dhoma gjumi | 1 banjo | kati 9 | Orientimi JugPerendim |

Çmimi I baneses është 69,846.40 €. Ky çmim është nëse banesa paguhet me pages direkte tek kompania

Objekti banesor eshte i pajisur me:
– 2 ashenor, uje 24 ore, kamera siguris
– Kendi i lojrave për femije
– Ngohja e baneses do te jete me Termokos
– Fasada me tulla belge te prodhuesit Belg “Nelissen” dhe termoizlolimi me pambuk mineral prej guri.
– Dritare të brendit botëror Shücko,me xhama termoizolus kater stinor Low-e.
– Izolimi i qëndrushum akustik me dy mure ndarse ndërmjet banesave me pambuk mineral në mes.
– Pllaka cilesore italine apo spanjolle
-Struktura statike e nërtesës është dimensionuar dhe realizuar sipas metodologjis me të avancuar të kohës “Dimensionim I Bazuar në Performacë – Performance Based Design”. Ndërtesa është rezistente ndaj tërmeteve të pritshme për periudhë të përsëritjes-kthimit 475vjet, përkatësisht për termite me intezitet I=IX sipas MSK apo magnitude M=7 supas shkallës së Gutenbergut dhe Rihteri(referuar nga eng. Rexhep Salihu)
– Sistem për shuarjen e zjarrit me hidrante.
– Sistem I integruar I TV kabllovikut me Kujtesa dhe Ipko.
– Sistem I integruar për internet në secilën banes dhe dhomë.
– Ventilim ajëri në kuzhine dhe banjo.
– Oxhaqe për nxemje tradicionale.

Në rast që ju mungojin të hollat, Pozhegu Brothres ju ofron zhidhje që të merrni financim nga Raiffeisen Leasing pa hipotek. me keste mujore prej:

10 vite kesti mujore : 617 euro
15 vite kesti mujore : 468 euro
20 vite kesti mujore : 397 euro

* pjesmarrja per blerje e kesaj baneses eshte 20% (13,969.28 €)

Objekti banesor do të jetë i gatshem për banim në Shtator të vitit 2018

Lokacioni i Vatra e Muhaherëve në “Lagjen e Muhaxherëve ” më saktesisht në rrugen ”Bedri Shala” mund ta gjeni këtu:
https://goo.gl/maps/8YifxTXVZvp

Nga Vatra e Muhaxherëve mund të arrish në këmbë pa perdorur vetur në pjeset e qendrës së qytetit si me posht :
-Sheshi Nen Tereza ( 850 m )
-Shkolla fillore Naim Frasheri (300m)
-Qendra e mjekësisë familjare ( 250 m)
-Parku i qytetit (200m)
-Hoteli Grand (850 m)
-Rruga Agim Ramadani ( 500m)
-Rruga Dubronikut ( 150m)
-Biblioteka kombëtare (700m)

Banesa 73.60 m2


Për më shumë informata, na kontaktoni në:
Për më shumë informata:
✆ 044 430 455
✆ 045 543 222 [+Viber + WhatsApp]
✉ pozhegubrothers@gmail.com
🌐 www.pozhegubrothers.com/lm

 

Author:

Facebook