TIPET

TIPET E BANESAVE
Penthouse – 133.38 m²
> Penthouse – 133.38 m²

14 July 2017

Banesat e ketij tipi, TIP R jane te lira vetem ne katet:

KATI 8– Cmimi 1200Euro /m2

Ofrohet PËR ‪‎#SHITJE banesa me super çmim 1200 Euro/m2 si dhe përfito një Garazhd dhe depo FALAS plus tarasa prej 70 m2 gratis !!

Oferta vlen deri më 31.07.2018

133.38 m2 | 4 dhoma gjumi | 2 banjo | 1 tualet | kati 8 | Orientimi Jug Lindje | 70m2 tarasa

Çmimi I baneses është 160,056.00 Euro. Ky çmim është nëse banesa paguhet me pages direkte tek kompania

Në rast që ju mungojin të hollat, Pozhegu Brothres ju ofron zhidhje që të merrni financim nga Leasing pa hipotek me keste mujore prej:

10 vite kesti mujore : 1,398 euro
15 vite kesti mujore : 1,055 euro
20 vite kesti mujore : 890 euro

* pjesmarrja per blerje e kesaj baneses eshte 32,011.20 euro

Objekti banesor do të jetë i gatshem për banim në Shtator të vitit 2018
Objekti banesor eshte i pajisur me:
– 2 ashenor, uje 24 ore, kamera siguris
– Kendi i lojrave për femije
– Dyshemeja është e shtruar me parket mozaik
– Full Smart Home me pajisje për kontrollimin e ujit, nxemjen, dritat, ashensorin, roletë, alarme të sigurisë
– Ngohja e baneses dhe ftohja do te jete përveq me Termokos si dhe me sistemin Daikin  (për më shumë info: www.daikin-ce.com)
– Fasada me tulla belge te prodhuesit Belg “Nelissen” dhe termoizlolimi me pambuk mineral prej guri.
– Dritare të brendit botëror Shücko,me xhama termoizolus  kater stinor Low-e.
– Izolimi i qëndrushum akustik me dy mure ndarse ndërmjet banesave me pambuk mineral në mes.
– Pllaka cilesore italine apo spanjolle
-Struktura statike e nërtesës është dimensionuar dhe realizuar sipas metodologjis me të avancuar të kohës “Dimensionim I Bazuar në Performacë – Performance Based Design”. Ndërtesa është rezistente ndaj tërmeteve të pritshme për  periudhë të përsëritjes-kthimit 475vjet, përkatësisht për termite me intezitet I=IX sipas MSK apo magnitude M=7 supas shkallës së Gutenbergut dhe Rihteri(referuar nga eng. Rexhep Salihu)
– Sistem për shuarjen e zjarrit me hidrante.
– Sistem I integruar I TV kabllovikut me Kujtesa dhe Ipko.
– Sistem I integruar për internet në secilën banes dhe dhomë.
– Ventilim ajëri në kuzhine dhe banjo.
– Oxhaqe për nxemje tradicionale.

Lokacioni i Lugines se Perendimit në “Lagjen Kalabria ” më saktesisht në rrugen ”Rexhep Krasniqi” mund ta gjeni këtu :

https://goo.gl/maps/Ei7Y9Ng1dDq

Nga Lugina e Perendimit mund të arrish në këmbë pa perdorur vetur në pjeset e qendrës së qytetit si me posht :

Rrethi (Flamuri) – 600m
UBT (Universiteti) – 350m
Shkolla Fillore Dardania – 600m
Stacioni i Autobuseve – 600mPër më shumë informata, na kontaktoni në:
Për më shumë informata:
✆ 044 430 455
✆ 045 543 222 [+Viber + WhatsApp]
pozhegubrothers@gmail.com
www.pozhegubrothers.com/em

Author:

Facebook