TIPET

TIPET E BANESAVE
TIPI F – 46.36 Obj-2
> TIPI F – 46.36 Obj-2

20 February 2018

Banesat e ketij tipi, TIP F jane te lira vetem ne katet:

KATI 2– Cmimi 899Euro /m²
KATI 3– Cmimi 899Euro /m²
KATI 4– Cmimi 899Euro /m²
Ofrohet PËR ‪‎#SHITJE banesa me super çmim 899 Euro/m²

Oferta vlen deri më 31.07.2018

46.36 m² | 1 dhomë gjumi | 1 banjo | kati 2 deri 4 | Orientimi Perendim |

Çmimi I baneses është 41,677 Euro.
50% të shumës në fillim 20,838 Euro ndërsa 50% tjeter me 0% kamat për 48muaj (apo 4 vite)  kësti mujor ( 434 Euro/muaji)

* Çmimi  është i negociushem nëse paguhet me pare ne dorë.

Objekti banesor do të jetë i gatshem për banim në Shtator të vitit 2019

Objekti banesor eshte i pajisur me:
– 2 ashenor, uje 24 ore, kamera siguris
– Kendi i lojrave për femije
– Ngohja e baneses do te jete me Termokos
– Fasada me tulla belge te prodhuesit Belg “Nelissen” dhe termoizlolimi me pambuk mineral prej guri.
– Dritare të brendit botëror Shücko,me xhama termoizolus  kater stinor Low-e.
– Izolimi i qëndrushum akustik me dy mure ndarse ndërmjet banesave me pambuk mineral në mes.
– Pllaka cilesore italine apo spanjolle
-Struktura statike e nërtesës është dimensionuar dhe realizuar sipas metodologjis me të avancuar të kohës “Dimensionim I Bazuar në Performacë – Performance Based Design”. Ndërtesa është rezistente ndaj tërmeteve të pritshme për  periudhë të përsëritjes-kthimit 475vjet, përkatësisht për termite me intezitet I=IX sipas MSK apo magnitude M=7 sipas shkallës së Gutenbergut dhe Rihteri(referuar nga eng. Rexhep Salihu)
– Sistem për shuarjen e zjarrit me hidrante.
– Sistem I integruar I TV kabllovikut me Kujtesa dhe Ipko.
– Sistem I integruar për internet në secilën banes dhe dhomë.
– Ventilim ajëri në kuzhine dhe banjo.
– Oxhaqe për nxemje tradicionale.

Lokacioni i Blokut G në “Mati 1 ” më saktesisht në rrugen ”Ndue Përlleshi” .

Nga Blloku G mund të arrish në këmbë pa perdorur vetur në pjeset e qendrës së qytetit si me posht :

Shkolla Fillore Iliria – 600m
 

Për më shumë informata, na kontaktoni në:
Për më shumë informata:
✆ 044 430 455
✆ 045 543 222 [+Viber + WhatsApp]
✉ pozhegubrothers@gmail.com
🌐www.pozhegubrothers.com/Bllokug

 

Author:

Facebook