TIPI A –134.10

Banesat e ketij tipi, TIP A jane te lira vetem ne katet:

KATI Përdhes– Cmimi 849Euro /m²

Ofrohet PËR ‪‎SHITJE banesa me super çmim 849 Euro/m² si dhe përfito një Garazhd & Depo FALAS !!

Oferta vlen deri më 31.03.2018

134.10 m² | 3 dhoma gjumi | 1 banjo | kati përdhes | Orientimi Perendim |

Çmimi I baneses është 113,850.90 Euro. Ky çmim është nëse banesa paguhet me pages direkte tek kompania

Objekti banesor eshte i pajisur me:
– 2 ashenor, uje 24 ore, kamera siguris
– Kendi i lojrave për femije
– Ngohja e baneses do te jete me Termokos
– Fasada me tulla belge te prodhuesit Belg “Nelissen” dhe termoizlolimi me pambuk mineral prej guri.
– Dritare të brendit botëror Shücko,me xhama termoizolus  kater stinor Low-e.
– Izolimi i qëndrushum akustik me dy mure ndarse ndërmjet banesave me pambuk mineral në mes.
– Pllaka cilesore italine apo spanjolle
-Struktura statike e nërtesës është dimensionuar dhe realizuar sipas metodologjis me të avancuar të kohës “Dimensionim I Bazuar në Performacë – Performance Based Design”. Ndërtesa është rezistente ndaj tërmeteve të pritshme për  periudhë të përsëritjes-kthimit 475vjet, përkatësisht për termite me intezitet I=IX sipas MSK apo magnitude M=7 sipas shkallës së Gutenbergut dhe Rihteri(referuar nga eng. Rexhep Salihu)
– Sistem për shuarjen e zjarrit me hidrante.
– Sistem I integruar I TV kabllovikut me Kujtesa dhe Ipko.
– Sistem I integruar për internet në secilën banes dhe dhomë.
– Ventilim ajëri në kuzhine dhe banjo.
– Oxhaqe për nxemje tradicionale.

Në rast që ju mungojin të hollat, Pozhegu Brothres ju ofron zhidhje që të merrni financim nga Raiffeisen Leasing pa hipotek. me keste mujore prej:

10 vite kesti mujore : 994 euro
15 vite kesti mujore : 750 euro
20vite kesti mujore : 633 euro

* pjesmarrja per blerje e kesaj baneses eshte 22,770 euro

Objekti banesor do të jetë i gatshem për banim në Shtator të vitit 2018

Lokacioni i Blokut G në “Mati 1 ” më saktesisht në rrugen ”Ndue Përlleshi” .

Nga Blloku G mund të arrish në këmbë pa perdorur vetur në pjeset e qendrës së qytetit si me posht :

Shkolla Fillore Iliria – 600m