TIPI Q – 30.00

Banesat e ketij tipi, TIP Q jane te lira vetem ne katet:
KATI 1– Cmimi 849Euro /m2

Ofrohet PËR ‪‎ banesa me super çmim 849 Euro/m2 dhe përfito një Garazhd & Depo FALAS !!
Oferta vlen deri më 30.09.2018
29.99 | 1 dhome Kuzhine | 1 banjo | kati 1 | Orientimi Jug Lindje |

Në rast që ju mungojin të hollat, Pozhegu Brothres ju ofron zhidhje që të merrni financim nga Raiffeisen Leasing pa hipotek. me keste mujore prej:
10 vite kesti mujore : 222 euro
15 vite kesti mujore : 167 euro
20 vite kesti mujore : 141 euro
* pjesmarrja per blerje e kesaj baneses eshte 20% (5,092 €)
Objekti banesor do të jetë i gatshem për banim në Shtator të vitit 2019

Çmimi I baneses është 25,461.51 €. Ky çmim është nëse banesa paguhet me pages direkte tek kompania
Objekti banesor eshte i pajisur me:
– 2 ashenor, uje 24 ore, kamera siguris
– Kendi i lojrave për femije
– Ngohja e baneses do te jete me Termokos
– Fasada me tulla belge te prodhuesit Belg “Nelissen” dhe termoizlolimi me pambuk mineral prej guri.
– Dritare të brendit botëror Shücko,me xhama termoizolus kater stinor Low-e.
– Izolimi i qëndrushum akustik me dy mure ndarse ndërmjet banesave me pambuk mineral në mes.
– Pllaka cilesore italine apo spanjolle
-Struktura statike e nërtesës është dimensionuar dhe realizuar sipas metodologjis me të avancuar të kohës “Dimensionim I Bazuar në Performacë – Performance Based Design”. Ndërtesa është rezistente ndaj tërmeteve të pritshme për periudhë të përsëritjes-kthimit 475vjet, përkatësisht për termite me intezitet I=IX sipas MSK apo magnitude M=7 supas shkallës së Gutenbergut dhe Rihteri(referuar nga eng. Rexhep Salihu)
– Sistem për shuarjen e zjarrit me hidrante.
– Sistem I integruar I TV kabllovikut me Kujtesa dhe Ipko.
– Sistem I integruar për internet në secilën banes dhe dhomë.
– Ventilim ajëri në kuzhine dhe banjo.
– Oxhaqe për nxemje tradicionale.

Lokacioni i Lugines se Perendimit në “Lagjen Kalabria ” më saktesisht në rrugen ”Rexhep Krasniqi” mund ta gjeni këtu :
https://goo.gl/maps/Ei7Y9Ng1dDq
Nga Lugina e Perendimit mund të arrish në këmbë pa perdorur vetur në pjeset e qendrës së qytetit si me posht :
​Ambulanca e pergjithshme 650 m
Shkolla fillore "Pavarësia" 150 m
Rruga B 400 m
​Qkuk 750 m