TIPI 58.3

TIPI B42 - 58.3 - Kati i Gjashtë
 

Banesat e këtij tipit janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 3 antarë. Me pamje drejtë parkut të objektit, banesa ka prespektivë perfekte nga kati i gjashtë me orientim drejtë Jug - Perendim. E përbërë nga 1 dhome gjumi, 1 banjo, kuzhinën e bashkangjitur në dhomën e ditës dhe ballkonin, kjo banesë formon gjithsej 58m².

Sipërfaqja e banesës është:

Dhoma e ditës - 18m²
Kuzhina 11.9m²
Korridori - 2.2m²
Banjo - 3.6m²
Dhoma e fjetjes - 10.1m²
Ballkoni - 4.30m²

Sipërfaqja e banesës është:

Për meter katror: 1100€ / m²
Total: 64,130€ + fito garazh dhe depo FALAS!
Pjesëmarrja për blerje: 12,826€

Këstet e pagesës përmes Raiffesien Leasing:

10 vite kësti mujore: 543€
15 vite kësti mujore: 405€
20 vite kësti mujore: 338

*Çmimi ështëi negociushëm nëse paguhet me para në dorë:

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)
+383 / 44 - 430 - 455