TIPI 87.95

TIPI A –87.95 - Kati i Katërt

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 5 antarë.Me pamje drejtë oborrit të kompleksit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati i katërt me orientimin Jug-Perëndim. E përbërë nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 tualet, kuzhinën, ballkon dhe kjo banesë formon gjithsej 87.95m².

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës - 24.74m²

Koridori - 6.9m²

Banjo 1 - 3.9m²

Tualeti - 2.10m²

Dhoma e fjetjes - 12.30m²

Dhoma e fjetjes - 11.89m²

Ballkoni - 5.30m²

 

Çmimi:

Për metër katror: Nga 899 849 € / m²

Total: 74,669 + fito garazh dhe depo FALAS!

Pjesëmarrja për blerje:14,933

 

Këstet e pagesës përmes Raiffesien Leasing:

10 vite - kësti mujor: 630

15 vite - kësti mujor: 468

20 vite - kësti mujor: 390

*Oferta vlen deri më 31 Janar 2020.

 

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)