TIPI D – 87.95

TIPI A –87.95 - Kati i Dytë

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 4 antarë.Me pamje drejtë oborrit të kompleksit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati dytë me orientimin Jug-Perëndim. E përbërë nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 tualet, kuzhinë, ballkon dhe kjo banesë formon gjithsej 87.95m².

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës - 31m² me kuzhinë

Koridori - 7.21m²

Banjo 1 - 4.08m²

Tualeti - 2.11m²

Dhoma e fjetjes - 12.70m²

Dhoma e fjetjes -12.11m²

Ballkoni - 5.21m²

 

Çmimi:

Për metër katror: 849 € / m²

Total: 74,669 + fito garazh dhe depo FALAS!

Pjesëmarrja për blerje:14,933

 

- Klienti përfiton kupon prej 500 eurove për blerje të mobiljeve.

Këstet e pagesës përmes Raiffesien Leasing:

10 vite - kësti mujor: 630

15 vite - kësti mujor: 468

20 vite - kësti mujor: 391

 

*Çmimi është i negociushëm nëse paguhet me para në dorë.

 

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)