TIPI 133.30

TIPI D – 133.30 Ɩ DUPLEX

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 6 antarë. Me pamje drejtë oborrit të kompleksit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati i pestë dhe gjashtë me orientimin Jug-Lindje-Perëndim. E përbërë nga 3 dhoma gjumi, 2 banjo, kuzhinën e ndarë nga dhoma e ditës dhe ballkonin, kjo banesë formon gjithsej 133.30m².

 

Materialet në Penthouse:

- Pompa termike DAIKING (ngrohje + ftofje) për më shumë info kliko DAIKING

- Parket të klasit të parë
- Dritare me 3 Goma 82mm SCHÜCO si dhe xhama LOW-E 3 shtresore

- Pllaka të qeramikës të klasit të parë

- Sistem Smart Home integruar

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës - 36.70m²

Koridori - 10.31m²

Banjo 1 - 4.40m²

Banjo 2 - 4.00m²

Dhoma e fjetjes - 11.13m²

Dhoma e fjetjes - 12.32m²

Dhoma e fjetjes - 13.67m²

Ballkoni - 4.49m²

Terasë - 76.85m² - Falas

 

Çmimi:

Për metër katror: Nga 1250 1200 € / m²

Total: 159,960 € + fito garazh dhe depo dhe terasa FALAS!

Pjesëmarrja për blerje është 20% apo: 31,992

 

Këstet e pagesës përmes NLB Bank:

10 vite - kësti mujor: 1,388

15 vite - kësti mujor: 1,045

20 vite - kësti mujor: 880

*Oferta vlen deri më 30 Shtator 2020.

 

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)