TIPI 136.30

TIPI A –136.30 - Duplex

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 6 antarë. Me pamje drejtë oborrit të kompleksit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati pestë me orientimin Jug-Lindje-Perendim. E përbërë nga 3 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 tualet, kuzhinën, ballkon,kjo banesë formon gjithsej 136.30m².  Duplex

 

Materialet në Penthouse:

- Pompa termike DAIKING (ngrohje + ftofje) për më shumë info kliko DAIKING

- Parket të klasit të parë
- Dritare me 3 Goma 82mm SCHÜCO si dhe xhama LOW-E 3 shtresore

- Pllaka të qeramikës të klasit të parë

- Sistem Smart Home integruar

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës - 28m² + 12m² kuzhine

Koridori - 7.6m²

Banjo 1 - 4.0m²

Tualeti - 4.2m²

Dhoma e fjetjes - 14.9m²

Dhoma e fjetjes - 11.2m²

Dhoma e fjetjes - 11.2m²

Ballkoni - 5.2m²

Terasa - 94.28m² - Falas

 

Çmimi:

 

Për metër katror: Nga 1250 1200 € / m²

Total: 163,560 + fito garazh, depo dhe terasa FALAS!

Pjesëmarrja për blerje është 20% apo: 32,712

 

Këstet e pagesës përmes NLB Bank:

10 vite - kësti mujor: 1,420

15 vite - kësti mujor: 1,069

20 vite - kësti mujor: 900

 

*Oferta vlen deri më 30 Shtator 2020.

 

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)