TIPI S – 86.1

TIPI A –86.1 - Kati i Pestë

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 4 antarë. Me pamje drejtë oborrit të kompleksit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati pestë me orientimin Lindje. E përbërë nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 tualet, kuzhinën, ballkon,kjo banesë formon gjithsej 86.1m².

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës - 29.1m²

Koridori - 10.0m²

Banjo 1 - 4.4m²

Tualeti - 1.6m²

Dhoma e fjetjes - 13.6m²

Dhoma e fjetjes - 10.3m²

Depo - 1.6m²

Ballkoni - 5.8m²

 

Çmimi:

 

Për metër katror: Nga 899 849 € / m²

Total: 73,098 + fito garazh dhe depo FALAS!

Pjesëmarrja për blerje: 14,619

 

Këstet e pagesës përmes Raiffesien Leasing:

10 vite - kësti mujor: 646

15 vite - kësti mujor: 490

20 vite - kësti mujor: 415

 

*Oferta vlen deri më 31 Janar 2020.

 

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)