TIPI D – 49.78

TIPI A - 49.78 - Kati i Tretë

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 4 antarë. Me pamje drejtë oborrit të kompleksit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati tretë me orientimin Perendimit. E përbërë nga 1 dhome gjumi, 1 banjo, kuzhinën e ndarë nga dhoma e ditës dhe ballkon dhe kjo banesë formon gjithsej 49.78 m².

 

Sipërfaqja e banesës është:

Dhoma e ditës - 17.17 dhe kuzhina 4.09m²

Banjo - 3.38 m²

Dhoma e fjetjes - 7.65 m²

Ballkoni - 3.83m²

Çmimi:

 

Për metër katror: 799 € / m²

Total: 39,774 €

Pjesëmarrja për blerje: 7,954

 

 

Këstet e pagesës përmes Raiffesien Leasing:

 

10 vite kësti mujore: 345

15 vite kësti mujore: 259

20 vite kësti mujore: 218

 

*Çmimi është i negociushëm nëse paguhet me para në dorë.

 

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)
+383 / 44 - 430 - 455