TIPI Q – 74.0

TIPI A –74.0 - Kati i Dytë

 

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 4 antarë. Me pamje drejtë oborrit të kompleksit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati dytë me orientimin Jug-Perëndim. E përbërë nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 tualet, kuzhinën, ballkon,kjo banesë formon gjithsej 74.0m².

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës - 25.0m²

Koridori - 5.3m²

Banjo 1 - 4.0m²

Tualeti - 1.3m²

Dhoma e fjetjes - 10.7m²

Dhoma e fjetjes - 12.4m²

Ballkoni - 4.0m²

 

Çmimi:

Për metër katror: 849 € / m²

Total: 62,826 + fito garazh dhe depo FALAS!

Pjesëmarrja për blerje: 12,565

 

Këstet e pagesës përmes Raiffesien Leasing:

10 vite - kësti mujor: 551

15 vite- kësti mujor: 417

20 vite- kësti mujor: 352

 

*Çmimi është i negociushëm nëse paguhet me para në dorë.

 

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)
+383 / 44 - 430 - 455