TIPI E – 109.28

TIPI E – 109.28

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 6 antarë. Me pamje drejtë parkut të objektit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati i parë me orientimin Jug-Lindje. E përbërë nga 3 dhoma gjumi, 2 banjo, kuzhinën e bashkangjitur në dhomën e ditës dhe ballkonin, kjo banesë formon gjithsej 109.28m².

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës - 24.16m²

Koridori - 8.41m²

Banjo 1 -  3.95m²

Banjo 2 -  3.82m²

Dhoma e fjetjes - 13.09m²

Dhoma e fjetjes - 12.17m²

Dhoma e fjetjes - 12.06m²

Ballkoni - 3.54m²

 

Çmimi:

Për metër katror: 849 € / m²

Total: 92,778 + fito garazh dhe depo FALAS!

Pjesëmarrja për blerje: 18,555


- Klienti përfiton kupon prej 500 eurove për blerje të mobiljeve.

Këstet e pagesës përmes Raiffesien Leasing:

10 vite kësti mujore: 787

15 vite kësti mujore: 586

20 vite kësti mujore: 489

 

*Çmimi është i negociushëm nëse paguhet me para në dorë.

 

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)