TIPI G – 58.30

TIPI A - 58.30 - Kati i Pestë

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 2 antarë. Me pamje drejtë parkut të objektit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati pestë me orientimin Perendimit. E përbërë nga 1 dhome gjumi, 1 banjo, kuzhinën e bashkangjitur në dhomën e ditës dhe ballkonin, kjo banesë formon gjithsej 58.30m².

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës - 23.35m²

Koridori - 3.5m²

Banjo 1 -  3.95m²

Dhoma e fjetjes - 11.77m²

Ballkoni - 4.48m²

 

Çmimi:

 

Për metër katror: 849 € / m²

Total: 49,496 € + fito garazh dhe depo FALAS!

Pjesëmarrja për blerje: 9,899

 

Këstet e pagesës përmes Raiffesien Leasing:

 

10 vite kësti mujore: 434

15 vite kësti mujore: 328

20 vite kësti mujore: 278

 

*Çmimi është i negociushëm nëse paguhet me para në dorë.

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)
+383 / 44 - 430 - 455