TIPI D – 63.37

TIPI B – 63.37

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 4 antarë. Me pamje drejtë parkut të objektit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati nëntë me orientimin Jug-Lindje. E përbërë nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 tualet kuzhinën e bashkangjitur në dhomën e ditës dhe ballkonin, kjo banesë formon gjithsej 63.37m².

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës - 29.86m²

Koridori - 7.46m²

Banjo -  4.02m²

Tualeti - 1.67m²

Dhoma e fjetjes - 9.24m²

Dhoma e fjetjes - 10.18m²

Ballkoni - 3.57m²

 

Çmimi:

 

Për metër katror: 849 € / m²

Total: 53,801 € + fito garazh dhe depo FALAS!

Pjesëmarrja për blerje: 10,760

 

Këstet e pagesës përmes Raiffesien Leasing:

10 vite kësti mujore: 470

15 vite kësti mujore: 354

20 vite kësti mujore: 299

 

*Çmimi është i negociushëm nëse paguhet me para në dorë.

 

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)
+383 / 44 - 430 - 455