TIPI X – 55.26

TIPI X – 55.26 - Kati i Parë

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për çift. Me pamje drejtë parkut të objektit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati i parë me orientimin Jug-Lindje. E përbërë nga 1 dhoma gjumi, 1 banjo, kuzhinën e bashkangjitur në dhomën e ditës dhe ballkonin, kjo banesë formon gjithsej 55.26m².

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës - 22.50m²

Koridori - 3.00m²

Banjo -  4.06m²

Dhoma e fjetjes - 10.56m²

Ballkoni - 3.45m²

 

Çmimi:

 

Për metër katror: 849 € / m²

Total: 46,915 + fito garazh dhe depo FALAS!

Pjesëmarrja për blerje: 9,383

 

- Klienti përfiton kupon prej 500 eurove për blerje të mobiljeve.

Këstet e pagesës përmes Raiffesien Leasing:

10 vite kësti mujore: 409

15 vite kësti mujore: 309

20 vite kësti mujore: 261

 

*Çmimi është i negociushëm nëse paguhet me para në dorë.

 

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)