TIPI G – 77.28

TIPI E – 77.28 - Kati i Katërt

Banesat e këtij tipi janë standarde të planifikuara dhe dizajnuara për familje deri në 4 antarë. Me pamje drejtë parkut të objektit, banesa ka perspektivë perfekte nga kati i parë me orientimin Perendim. E përbërë nga 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 tualet , kuzhinën e bashkangjitur në dhomën e ditës dhe ballkonin, kjo banesë formon gjithsej 77.28m².

 

Sipërfaqja e banesës është:

 

Dhoma e ditës - 18.37m²

Koridori - 5.90m²

Banjo -  4.16m²

Tualeti -  2.04m²

Dhoma e fjetjes - 12.19m²

Dhoma e fjetjes - 12.60m²

Ballkoni - 4.52m²

 

Çmimi:

Për metër katror: Nga 899 849 € / m²

Total: 65,610 + fito garazh dhe depo FALAS!

Pjesëmarrja për blerje: 13,122

Këstet e pagesës përmes Raiffesien Leasing:

10 vite kësti mujore: 553

15 vite kësti mujore: 412

20 vite kësti mujore: 343

*Oferta vlen deri më 31 Mars 2020.

Ke vendosur apo ende s'jeni të sigurt?

Na kontaktoni në këta numrat e telefonit:
+383 / 45 - 543 - 222 (Viber + Whatsapp)